Personen

Marjolein Moorman

Marjolein Moorman

Wethouder

Onderwijs, Armoede en Schuldhulpverlening.
Sharon Dijksma

Sharon Dijksma

Wethouder

Verkeer & Vervoer, Water en Luchtkwaliteit
Sofyan Mbarki

Sofyan Mbarki

Fractievoorzitter

Algemene Zaken, Openbare orde & Veiligheid, Onderwijs, Wonen & Wijkaanpak
Hendrik Jan Biemond

Hendrik Jan Biemond

Raadslid

Duurzaamheid, klimaat & energie, Deelnemingen, Financiën, Kunst & Cultuur.
Carolien de Heer

Carolien de Heer

Raadslid

Werk & Inkomen en Participatie, Ruimtelijke ordening en Grondzaken, Democratisering, ICT, Gemeentelijk vastgoed, Openbare Ruimte en Groen, Reiniging, Dierenwelzijn
Nenita la Rose

Nenita la Rose

Raadslid

Diversiteit, Zorg en Jeugdzorg, Volwasseneneducatie & inburgering, Armoedebeleid & Schuldhulpverlening
Dennis Boutkan

Dennis Boutkan

Raadslid

Verkeer & Vervoer, Luchtkwaliteit en Water, Economische Zaken, Balans in de Stad, Toerisme, Project 1012.
Lian Heinhuis

Lian Heinhuis

Duoraadslid

Werk, Inkomen & Onderwijs (WIO) | Mobiliteit, Luchtkwaliteit & Duurzaamheid (MLD)
Caesar Bast

Caesar Bast

Duoraadslid

Zorg, Jeugdzorg & Sport (ZJS) | Mobiliteit, Luchtkwaliteit & Duurzaamheid (MLD)
Tom Leenders

Tom Leenders

Duoraadslid

Wonen & Bouwen (WB) | Ruimtelijke Ordening (RO)
Tanja Jadnanansing

Tanja Jadnanansing

Stadsdeelvoorzitter

Flora Breemer

Flora Breemer

Bestuurder stadsdeel Zuid

Jeroen van Berkel

Jeroen van Berkel

Bestuurder stadsdeel West

Bewonersparticipatie, democratisering, verkeer en vervoer, openbare ruimte
Maarten Poorter

Maarten Poorter

Stadsdeelvoorzitter

Irene Gefferie

Irene Gefferie

Zuidoost - Bijlmer-Oost

Michel Idsinga

Michel Idsinga

Zuidoost - Gaasperdam/Driemond

Talita Keerveld

Talita Keerveld

Zuidoost - Bijlmer-Centrum

Paul Scheerder

Paul Scheerder

Noord - Gebied Oost

Canan Uyar

Canan Uyar

Noord - Gebied Oud-Noord

Régine Anmuth

Régine Anmuth

Noord - Gebied West

Paul Paulusma

Paul Paulusma

Oost - IJburg/Eiland Zeeburg

Cynthia Lionahr-Vernie

Cynthia Lionahr-Vernie

Oost - Watergraafsmeer

Bastiaan Minderhoud

Bastiaan Minderhoud

Oost - Indische Buurt/Oosterlijk havengebied

Ercan Çolak

Ercan Çolak

Zuid - Pijp/Rivierenbuurt

Keren Hirsch

Keren Hirsch

Zuid - Buitenveldert/Zuidas

Frank Bolhuis

Frank Bolhuis

Zuid - Oud-Zuid

Mustapha Daher

Mustapha Daher

Nieuw-West - De Aker/Sloten/Nieuw-Sloten

Hamza Kacha

Hamza Kacha

Nieuw-West - Osdorp

Anissa Bouhassani

Anissa Bouhassani

Nieuw-West - Geuzenveld/Slotermeer/Sloterdijk

Hilde Brontsema

Hilde Brontsema

West - Bos en Lommer

Zora Duvnjak

Zora Duvnjak

West - Oud-West/De Baarsjes

Natasja van der Geest

Natasja van der Geest

West-Westerpark

Lisa van den Boogaard

Lisa van den Boogaard

Centrum-Oost

Julia van Proosdij

Julia van Proosdij

Centrum-West

Hennie Kooiman

Hennie Kooiman

Medewerker secretariaat

Tijmen Hendriksen

Tijmen Hendriksen

Woordvoerder fractie PvdA Amsterdam

Amel Namane

Amel Namane

medewerker

Noeri van den Berg

Noeri van den Berg

Politiek medewerker

Bestuur PvdA Amsterdam

Bestuur PvdA Amsterdam

Bas Torenvliet

Bas Torenvliet

Voorzitter

Jan Minks

Jan Minks

Penningmeester

Gerben Biermann

Gerben Biermann

Secretaris

Arjan Miedema

Arjan Miedema

Algemeen bestuurslid

Soraya Layeb

Soraya Layeb

Algemeen bestuurslid

Stephan Antuma

Stephan Antuma

Algemeen bestuurslid

Kelly Heeren

Kelly Heeren

Algemeen bestuurslid

Pia van den Berg

Pia van den Berg

Algemeen bestuurslid

Marion Ubbergen

Marion Ubbergen

Algemeen bestuurslid

Mohamed Belkasmi

Mohamed Belkasmi

Algemeen bestuurslid

Kaj Leers

Kaj Leers

Algemeen bestuurslid