4 maart 2015

Voer ook campagne voor een sociaal en sterk Noord-Holland

Natuurlijk is het u niet ontgaan! De Provinciale Staten- en waterschapsverkiezingen staan voor de deur! Op 18 maart kiezen wij een sociaal en sterk Noord-Holland, waterschap en, niet te vergeten, Eerste Kamer. Tot en met de verkiezingsdag willen wij daarom zoveel mogelijk de straat op en het gesprek aangaan met de Amsterdammer.

Bent u PvdA-lid of heeft u sympathie voor de PvdA Amsterdam? Dan zien wij u graag aansluiten bij een (of meer) campagne-evenementen die wij organiseren in Amsterdam. U bent zeer welkom en we kunnen alle hulp gebruiken!

De uitgebreide Campagnekalender met alle activiteiten in Amsterdam tot en met 18 maart kunt u eenvoudig downloaden (pdf).

Wilt u meer informatie? Dan kunt u altijd contact opnemen met een van de coördinatoren in uw afdeling.

Voor algemene vragen:
Ester Fabriek – ester.fabriek@bestuurpvdaamsterdam.nl
Adam Sibarani – adam.sibarani@bestuurpvdaamsterdam.nl

Voor vragen over campagneactiviteiten in uw afdeling:
Inger de Bruin (Gewest Noord-Holland) – bruini@noord-holland.nl
Wiljan Linders (Noord) – wiljan.linders@gmail.com
Joeri Bijvoet (Centrum) – joeribijvoet@gmail.com
Nick Schippers (Oost) – nickschipper020@gmail.com
Sanne de Lint (West) – sannedelint@hotmail.com
Fred Cohen (Zuid) – fredcohen@fredcohen.nl
Fatiyah Abdi (Nieuw-West) – fatihyaabdi@gmail.com
Wopke Kingma (Zuidoost) – wopke.kingma@gmail.com
Yorick Diesveld (JS Amsterdam) – yorick@jsamsterdam.nl

Download hier de Campagnekalender PvdA Amsterdam